Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Buburuza mea.

#1
Buna seara tuturor celor ce citesc acest topic si in special proprietarilor de Matizuri.Am intrat pe ac. forum,pt.a fi la curent cu diferite probl.tehnice,cât și pt.a vorbi cu alți propr.de Matizuri.Eu dețin masina de 6 ani,inițial am luat-o, pt.a avea de moment,cu ce să mă deplasez.Ulterior,m-am atasat de ea si am tot pus-o la punct.Probabil,unul din motive,a fost fiabilitatea mașinii,care,in afara de caroseria predispusă la rugină,pe care,de altfel am remediat-o,nu are alte puncte slabe.Cu toate că,vreau sa-mi iau inca o masina,resp.o Celica,n-aș putea concepe sa-mi dau Matizul .Câteva poze ale buburuzei.
Fişiere ataşate
20200602_145151.jpg
20200602_145159.jpg
20200602_145130.jpg

Buburuza mea.

#2
Singurul lucru ce mi-aș fi dorit să pun pe masina,ar fi o turela,chiar si cu o singură poziție,modelul simplu,respectiv ,numai in sus.Am avut pe alte mașini și face f. mult.
Ultima oară modificat 16 Iun 2020, 23:47 de către Florin N., modificat 1 dată în total.
Fişiere ataşate
20200602_145148.jpg
20200602_145234.jpg

Re: Buburuza mea.

#7
Florin N. scrie:
18 Iun 2020, 22:05
Da,e vorba de trapa de pe plafonul masinii. Am văzut în Arad ,chiar si Matizuri ,ce au această dotare,si arata f. bine,plus ca vara e super.
A fost varianta "SunRoof" din cate stiu eu. Nu s-au produs multe. Cele mai cunoscute au fost E, E/AC si varianta SE cu servo. (E-ul a fost aia cea mai cheala, fara aer, fara oglinzi reglabile din interior).
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Buburuza mea.

#11
au fost masini foarte bune ... si moneda Euro poate avea putere mai mare ... in 2004. Cred ca era un pic mai scump decat Dacia SupeRNova.

Nici pe Logan nu au reusit sa il ofere cu 5000 de Euro in 2005.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Google [Bot] și 16 vizitatori