1. Utilizatorii noi inregistrati nu vor putea scrie in sectiunea Bazar, avand mesaje cu scopul de a vinde produse - pentru postarea unui mesaj de vanzare, este necesar ca utilizatorul sa aibe minim 25 posturi pe forum in alta sectiune decat cea comerciala;
2. Utilizatorii noi inregistrati vor trebuie sa astepte ca un mesaj de cumparare sa fie aprobat de un moderator / administrator - acestea se fac fara niciun fel de restrictie de regulament;
3. Utilizatorii care posteaza anunturi comerciale trebuie sa posteze pe sectiunile dedicate: anunturi de vanzare piese auto Matiz trebuiesc postate in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz", anunturile de vanzare / cumparare / donatie boxe, subwoofere trebuiesc postate in sectiunea "Anunturi audio - auto", etc. Postarea anunturilor comerciale de tipul "diverse" in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz" in care se regasesc piese auto, telefoane, subwoofere VOR FI STERSE FARA O ANUNTARE IN PREALABIL!;
4. Societatile comerciale, care doresc sa isi vanda produsele, sunt rugate sa ia legatura in prealabil cu moderatorul sectiunii sau cu unul dintre administratorii forumului prin mesaje private - postarea mesajelor fara o discutie in prealabil are ca efect stergerea mesajelor;
5. Anunturile de tip donatie se pot face oricand si la orice ora; acest tip de mesaje nu vor fi moderate de catre cineva.
6. Anunturile comerciale care nu au activitate de mai bine de 90 zile vor fi sterse automat de catre sistem, fara o avertizare in prealabil.

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#482
wol scrie:
03 Ian 2012, 22:28
mannu scrie:se potriveste 100% de euro 3-4 la euro2
multumim de informatie


Trak-X scrie:Wol .. de cand zic sa imi fac drum spre militari sa ajung la tine .. si niciodata nu apuc. Programul ma omoara. Imi poti recomanda un mecanic sau service, sa imi verifice si mie directia, eventual tu daca poti, pentru a cumpara ce am nevoie de la tine? Stiu sigur ca am nevoie de planetare, dar cred ca mai am si altceva. Din cate am inteles de la un "semi"-mecanic ar fi si semi-lonjeronul. Sper sa nu spun ceva gresit. Eventual ma intereseaza si intrerupatoarele de usa pentru plafoniera.

Apropo - La multi ani si spor la vanzare.
Bafta.
LA MULTI ANI si tie, nu prea ma bag la diagnosticare si nici nu stiu un mecanic de incredere (mecanicii seriosi sunt pasari rare) vorbeau baietii pe forum de un mecanic foarte priceput la matiz, dar nu mai retin cum il cheama, poate ne ajuta cineva cu numele si un nr de tel. si eu as vrea sa merg la el pentru un reglaj al timoneriei (daca nu cumva am cutia varza)
si cu piesele om vedea dupa
Tudor e baza. 0721387857

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#485
Salve! Gasesc si eu pe la tine toba intermediara? La Matilda mi s-a rupt buza care asigura prinderea intre cea intermediara si cea din fata (saxofon?!?) si ma gandesc ca nu se poate reconditiona asa ca trebuie sa cumpar toata teava intermediara.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Money talks. Unfortunattely mine always said "Good bye!".

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#486
Super. Bineinteles ca am plecat si cu doua usi si am mai plasat o comanda de colan cu airbag, stergator luneta plus alte cateva maruntisuri... Ca, deh, nu se facea sa bat drumul pana acolo doar pt. toba, nu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Money talks. Unfortunattely mine always said "Good bye!".

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#487
IMG_20170610_134221.jpg
se adauga un eleron original Matiz, a fost gri metalizat, vopsit de mine negru acum multi ani si acum a inceput prin cateva locuri sa se cojeasca negru si sa se vada griul original
pret 150 lei
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#491
valiman scrie:
15 Noi 2017, 09:56
Buna dimineata.
As vrea daca ai in stare buna, catalizator si toba intermediara pt Matiz euro2.
Eventual si toba finala daca este mai buna decat a mea.
La mine conexiunea dintre catalizator si toba intermediara este aproape mancata de rugina.
Multumesc.
salut, mai am cate ceva, dar nu stiu ce mai am, trebuie sa merg sa verific, dar nu stiu cand apuc, daca ai nevoie urgent nu te pot ajuta, imi pare rau
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori

cron