Re: Bucuresti

#122
Buna ziua!
Tocmai ce m-am inregistrat pe acest forum, de 3 saptamani "pedalez" un Matiz 2008 E3 si m-am gandit sa cunosc mai multi posesori de Matiz, *scuze pentru off-topic* cand este urmatoarea intalnire a clubului, eventual ora locatia ?
Multumesc !

Re: Bucuresti

#124
cristiradu scrie:
06 Apr 2017, 16:59
Buna ziua!
Tocmai ce m-am inregistrat pe acest forum, de 3 saptamani "pedalez" un Matiz 2008 E3 si m-am gandit sa cunosc mai multi posesori de Matiz, *scuze pentru off-topic* cand este urmatoarea intalnire a clubului, eventual ora locatia ?
Multumesc !
Salutare. Chiar in prima postare a acestui topic gasesti informatii despre locatia si data intalnirilor MC. Esti binevenit la intalniri, e bine sa aduci cu tine seminte, cola si caterinca. De asemenea, ar fi bine sa postezi si la topicul de prezentare al masinilor, pentru a sti si noi cu cine stam de vorba..... si ce ai facut pe la masina.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Bucuresti

#126
Sper să-mi fac și eu timp să vin(nu mâine)... după ce iese Silver din convalescență! :lol:
"Two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the universe" - Albert Einstein

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori

cron