Propunere locatie

Bicaz
Voturi totale: 16 (52%)
Slanic Moldova
Voturi totale: 5 (16%)
Navodari
Voturi totale: 9 (29%)
Gura Portitei
Voturi totale: 1 (3%)
Voturi totale: 31

Re: Intalnire nationala 2014

#46
In urma discutiei cu proprietarul Pensiunii Agnes din Durau, a ramas sa dam un raspuns saptamana asta pentru rezervare si stabilirea unui eventual avans. Perioada in care cele 8 camere duble matrimoniale ( atat cat ne este necesar noua) sunt libere este 5-7 septembrie. Pretul pe camera / noapte este de 90 de lei ( nu 100, cat este trecut pe site). Daca cei ce s-au aratat interesati sunt de acord cu decalarea cu o saptamana a datei si tariful camerelor, o sa iau legatura cu proprietarul pensiunii si, eventual, strangem banii pentru avans. Astept un raspuns rapid, ferm si sigur din partea celor participanti. De asemenea, daca odata cu decalarea perioadei mai sunt si alti doritori asteptam un raspuns cat se poate de urgent si concret. Mailander, Laurentiu si cu mine, ne-am dat acordul. Dragos-alexandru Moga, Tudor Craciun, Vasy Vamesu si Alexandru Alecs sunt de acord? Din cate stiu, pentru Sandu Silviu Alexandru nu cred ca este problema. Hai sa o rezolvam saptamana asta sa stam linistiti.
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#47
Intre timp Vasy a confirmat, Horatiu s-a anuntat..cam asa ar arata lista:
1. Adrian CBB-2 persoane
2. Mailander-2 persoane
3. Dragos Alexandru Moga-2 persoane
4. Vamesu Vasile-2/3 persoane
5.Tudor-2 persoane
6.Alex FZE - 2 persoane
7. Alex ( uzu) - 2 persoane
8.Laurentiu - 2 persoane
9.Horatiu - 2 persoane
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#48
Este ok pentru toata lumea se pare. Ramane sa sun maine sa vorbesc la pensiune. Intalnirea o sa aiba loc la Durau ( Bicaz ) jud. Neamt, in perioada 5-7 septembrie 2014. In total o sa rezervam 9 camere. Maine aflu si cat trebuie sa platim avans pentru cazare si incepem sa strangem banii. O sa pun la dispozitie un cont pentru cei din tara sa depuna banii, iar in Bucuresti ii strangem la intalnirea de sambata ( asta sau viitoarea).

Lista finala:

1. Adrian CBB - 2 persoane
2. Mailander - 2 persoane
3. Dragos Alexandru Moga CJ - 2 persoane
4. Vamesu Vasile AG -2/3 persoane
5. Tudor - 2 persoane
6. Alex FZE - 2 persoane
7. Alex UZU - 2 persoane
8.Laurentiu IS - 2 persoane
9.Horatiu - 2 persoane
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#49
O ultima modificare pe lista, ramanem 8 doar:
1. Adrian CBB - 2 persoane
2. Mailander - 2 persoane
3. Dragos Alexandru Moga CJ - 2 persoane
4. Vamesu Vasile AG -2/3 persoane
5. Tudor - 2 persoane
6. Alex FZE - 2 persoane
7. Laurentiu IS - 2 persoane
8. Horatiu - 2 persoane
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#52
Intotdeauna a avut cand a fost vorba de acest club, o tine pe a lui ca el venea la intalniri cand noi nici nu aveam matiz, degeaba daca acum se da la fund, a zis ca nu poate weekend-ul ala, am modificat perioada si degeaba, urat :-)

Re: Intalnire nationala 2014

#53
Asta e, astia suntem..drumul o sa fie ca de obicei frumos si cu caternica. Pensiunea are foisor, biliard, plus ca e situata intr-o zona foarte frumoasa.

In concluzie, orice ar fi, nu poti sa zici cu o luna inainte ca nu mai zile de concediu...cand stii cum sta treaba de luni de zile.
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#54
Acum ca s-a rezolvat cu cazarea, avem timp sa ne ocupam si de alte detalii. Unul din ele ar fi traseul.

Eu propun urmatorul traseu ce il include si pe Vasy ( automat orasul de plecare va fi Pitesti ). Pana la acea data vom stabili si ora de plecare exacta si celelalte detalii. Pentru Vasy nu ar fi o problema ora deci, din Bucuresti se va pleca undeva pe la ora 04:00-04:30.
B 75C B B
E - 2003
Fişiere ataşate
Traseu.JPG

Re: Intalnire nationala 2014

#55
cu regret etern in suflet si cu inima indoita, azi cand am ajuns la servici dupa concediu am aflat ca o sa fiu implicat intr-un curs intensiv cu niscai americani in poligonul de la cincu in perioada 25 august-12 septembrie deci nu pot participa la nationala...imi pare tare rau..sper sa intelegeti..nu tine de mine...serviciul e servici...
Să fii român nu-i destul.... Dacă ai matiz eşti cool !

Re: Intalnire nationala 2014

#56
Sa speram ca nu o sa ne-o furam ca anul trecut cand am platit camera unei persoane care a lipsit. Ar fi bine sa nu mai anunte careva ca nu poate ajunge si ar fi rau daca ar mai renunta cineva.
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala 2014

#59
Dupa cum se poate vedea din postarea Sorinei si dupa cum bine se stie, avand in vedere ca intalnirea nationala de anul acesta a picat, ne-am gandit sa dam o fuga pana la mare tot in perioada de 5-7 septembrie, asadar cine e doritor sa sune la Hotelul Proton K3 si sa-si rezerve camera; ramane ca-n zilele ce urmeaza sa hotaram toti cei care facem deplasarea pe litoral, la ce ora si unde ne vom intalni in Bucuresti, pentru a "decola" la Marea Neagra

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori