Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

GJ-45-AUR

#1
_DSC1620.JPG
Salutare Matiz-Club.ro.
Cu aceasta ocazie va doresc numai drumuri fara incidente si pline de adrenalina, fericire si tot ce va doriti in masina voastra favorita.
Sunt nou pe forum si am decis sa va prezint micul meu " mare " gigant.

Masina este fabricata in 2004, este modelul E fara dotari, dar in timp am mai aranjat-o cum am putut si am stiut eu mai bine.
Imbunatatirile aduse suna cam asa:
-primul lucru care mi l-am dorit cel mai mult la o masina a fost bineinteles sistemul audio;
Aici am intervenit cu 2 boxe de inalte pe spate, un tweeter pe fata, un subwoofer Blaupunkt si o statie Magnat BullPower.
-folie spate Llumar;
-lampi lucas albe;
-vopsit spoilere;
-vopsit consola,schimbare iluminat bord + leduri pe sub scaune;
-huse scaune, husa volan, nuca + husa schimbator;
-model autocolant exterior;
-eleron;
-carena spoiler fata;
-jante CMS 13;
-inchidere centralizata.

Cam astea ar fi in mare, nu stiu daca am omis ceva.

Acum si cateva poze.

Cam atat, va salut !! :D
Ride or die, remember?
Fişiere ataşate
2012-01-16 18.22.37.jpg
_DSC1403.jpg
_DSC1542.JPG
_DSC1541.JPG

Re: GJ-45-AUR

#6
In privinta eleronului sunt de acord cu tine chiar daca la inceput cand l-am pus mi-a placut foarte mult. Acum nu-mi mai place si nu prea stiu exact ce sa fac cu el. Costa ceva bani ca sa-l dau jos, sa chituiesc sa revopsesc si nu stiu daca merita treaba. Iar cu numarul o sa vad ce pot face. Merci frumos de post!
Ride or die, remember?

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori

cron