Re: Sa imi cumpar matiz , da sau nu ?

#16
Spark sta mai bine la tabla, eu cel putin nu am vazut spark-uri ruginite. Dar interiorul este mai uratel...

Eu unul, avand Matiz luat in 2012, daca ar fi sa aleg inca o data, as pune mai multi bani si as lua un Spark. M-as impaca mai repede cu interiorul urat decat cu rugina :) .

Daca o iei pentru tunat, atunci ia Matiz si fa-i tablaraia de cum o iei, inainte sa te apuci de tunat.
ex Daewoo Matiz SE 1999

Re: Sa imi cumpar matiz , da sau nu ?

#17
Salut ! Din punctul meu de vedere Matizul este o masinuta data dracu. Nu ai sa vezi niciodata un matiz ramas intepenit in zapada cat despre carcotasii care spun ca intra greu in treapta 2 sa le transmiti ca acea treapta te scoate din zapada si normal sa iintre greu daca nu ai grija de ea...Ca tabla da este proasta dar daca vrei sa iei un matiz ca recomandare ia un Matiz 2 este cel cu semnalele rotunde amplasate langa far are tabla mai buna plus ca dispune de optiuni ca : airbag-uri servo AC fete usi pline ceas pe coaja de bord proiectoare....etc...Si tot ca sfat asculta putin la ce spune Dl Tudor

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron