Re: Semnalizare in oglinda

#2
salut.teoretic nu este foarte greu.insa cu siguranta nu se va potrivi pe sticla de matiz.din cate stiu nu ai loc sa lipesti montajul,fixarea oglinzii si marimea nu iti permit.pe urma trebuie sa te astepti ca la demontarea sticlelor de oglinzi sa ai surpriza sa se crape sau sa se sparga ceva.urmatorul pas este sa tragi cabluri de la oglinda prin usa,burduful usilor(si aici e placere maxima) si sa te legi la semnalizare.e ceva de munca si sicer nu stiu daca merita.este strict parerea mea.
sa fie in bafta ta prietenas.

Re: Semnalizare in oglinda

#3
S-ar putea potrivi ca dimensiuni. Pe unele site-uri o sa le gasesti dimensiunile. Masori oglinda..si vezi daca incap. Problema ar fi folia de incalzire a oglinzilor care stiam ca vrei sa o pui, sau ai pus-o deja. Nu stiu daca e ok suprapunerea acestora.

Re: Semnalizare in oglinda

#4
maseluta scrie:[..]pe urma trebuie sa te astepti ca la demontarea sticlelor de oglinzi sa ai surpriza sa se crape sau sa se sparga ceva.[..] e ceva de munca si sicer nu stiu daca merita.este strict parerea mea.
S-a incercat de dinainte sa apara modulul pe site, de catre batranul meu pe o oglinda de test. E greu sa desfaci plasticul de pe oglinda. Crapa instant.
De meritat, ar merita Sorin. Pentru ca ii ofera ceva unicitate si tie iti ofera o satisfactie nemarginita cand vezi ca toata munca ta a dat roade. Din pacate, ai o oprelite mare cu oglinda.

Cat despre folia de incalzire a oglinzilor... depinde unde este amplasata. Nu cred ca interfereaza daca sunt la o oarecare distanta si nu sunt suprapuse.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Semnalizare in oglinda

#5
Bun. Apreciez parerile. Acum daca ar fi sa aleg as alege incalzirea in oglinzi pe care inca nu am reusit sa o fac nici eu nici altcineva. Inca astept propuneri....

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Respect!...pentru ca imi pasa.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori