Re: Macarale electrice universale

#3
ionik_e4 scrie:Modelul acesta l-am avut eu pe Tico....nu cred ca vei gasi adaptor...decat la cineva care si-a montat si a pastrat restul adaptorilor...cred ca erau vreo 30 de dimensiuni in kit
Stiu ca sunt multe adaptoare deaia am si facut topicul... eu le-am "capatat" azi decat ce se vede si vreau sa le montez...
B-60-TYZ

Re: Macarale electrice universale

#5
Salut
asa am patit si eu cu adaptoarele, s au crapat, dar am rezolvat foarte usor problema, am taiat din acea cheie neagra din set, o bucata din acel tub, exact cat e lungimea la adaptor si am bagat pe adaptor ca o insertie si nu are probleme nici in ziua de azi!

Re: Macarale electrice universale

#6
alex88 scrie:Salut
asa am patit si eu cu adaptoarele, s au crapat, dar am rezolvat foarte usor problema, am taiat din acea cheie neagra din set, o bucata din acel tub, exact cat e lungimea la adaptor si am bagat pe adaptor ca o insertie si nu are probleme nici in ziua de azi!
Eu nu am nici un adaptor, am macaralele de la un prieten, provin de pe o masina din dezmembrari. Daca ma poti ajuta cu adaptoare sa fac cum ai spus tu lasa-mi un PM le platesc. Multumesc mult
B-60-TYZ

Re: Macarale electrice universale

#7
nu stiu daca mi a mai ramas ceva din acel set, o sa verific dupa amiaza si iti spun
o sa ti dau si cateva sfaturi cum sa le montezi pentru a nu avea probleme cu ele pe viitor,caci eu m am confruntat cu multe pana i am dat de cap,deoarece sunt foarte prost facute
iti dau pm dupa ce caut setul

Re: Macarale electrice universale

#8
alex88 scrie:nu stiu daca mi a mai ramas ceva din acel set, o sa verific dupa amiaza si iti spun
o sa ti dau si cateva sfaturi cum sa le montezi pentru a nu avea probleme cu ele pe viitor,caci eu m am confruntat cu multe pana i am dat de cap,deoarece sunt foarte prost facute
iti dau pm dupa ce caut setul
Astept :D . Multumesc
B-60-TYZ

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator