Bricheta

#1
Buna ziua, in aceasta dimineata am plecat la un drum mai lung. Pe drum am vrut sa dau drumul la statia de emisie-receptie, dar supriza nimic, esential am crezut ca este de la statie, dar bagand si bricheta am vzt ( VAZUT ) ca nu e de la statie si bricheta era de vina, cand am ajuns acasa, am scos capacul de sigurante din interiorul masinii, am verificat siguranta F7 si nimic, era ok, am scos si bricheta (mama) si totul in regula mufa era bagata, de la ce ar putea fi? Eu m-am gandit ca ar mai putea fi si de la partea cu contactul electric, dar ma gandesc ca daca era de la acel contact electric nu imi mai dadea check pe bord si restul de martori! Ma pute-ti (PUTETI) ajuta va rog?

Re: Bricheta

#3
Prietene, se va gasi cineva care sa-ti raspunda, aici nu e call center. E duminica, lumea mai e plecata pe la mare, pe la munte, pe la gratare. Banuiesc ca un creion de tensiune poti avea si tu sa vezi daca ajunge curent pana la bricheta... (poate fi vreun fir intrerupt). In alta ordine de idei, incearca sa fii si tu mai atent cu ortografia si gramatica. ;)
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron