Re: Blocator volan

#6
Tovarase, ca tine intra 100 de indivizi si numai asta vor!
Dupa aia isi baga picioarele in el de forum.

Da' noi ce suntem? Suport tehnic pentru voi?

De altfel, eu personal am scris pe forum la un moment dat despre pasii care se fac pentru a se scoate siguranta care blocheaza volanul. Cauta prin forum daca tot te intereseaza.
Gasesti si manualul de reparatii pe forum, la o adica. Cauta si prin el.

Vreti mura-n gura?
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Blocator volan

#7
Am cautat și nu am găsit, altfel nu mai întrebam, și pana la urma care e rostul forumului? Sa ne descriem pe noi? Se pare ca peste tot bântuie același sindrom, al românului frustrat, inganfat și iritat. Mulțumesc....pentru nimic.

Re: Blocator volan

#8
Rostul forumului nu e doar de a le rezolva altora problemele.
Nu a zis nimeni sa te prezinti tu, propriu zis, cat masina ta.

Si da, este o ingamfare, pentru ca sunt o groaza de indivizi care procedeaza in felul asta: intra pe forum, cer ajutor, il primesc si nu ii mai intereseaza nimic. Asta nu e forum de helpdesk, e o comunitate. Si o comunitate functioneaza prin a se oferi ajutor de ambele parti, de a socializa si de a prezenta informatii detaliate despre masini si macar localitatea soferului - tocmai pentru a stii cum se formuleaza problemele in vederea ajutorului (fizic sau doar verbal).

In cazul tau mai bine se ia masina pe platforma si se duce la un service. Este un procedeu delicat care, daca nu e facut cum trebuie, poti ramane fara posibilitatea de blocare a volanului.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Blocator volan

#12
Re: Blocator volan
Raportează acest mesaj Citat
Share this post on
Mesaj necitit de Cornel » Joi Iul 13, 2017 9:06 pm

Am cautat și nu am găsit, altfel nu mai întrebam, și pana la urma care e rostul forumului? Sa ne descriem pe noi? Se pare ca peste tot bântuie același sindrom, al românului frustrat, inganfat și iritat. Mulțumesc....pentru nimic.


Cred că îmi permit să îți spun du-te-n undeva cu problema ta cu tot. Daca tot suntem atat de iritanți tu ce cauți pe aici? Vrei să faci alergie?

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori

cron