1. Utilizatorii noi inregistrati nu vor putea scrie in sectiunea Bazar, avand mesaje cu scopul de a vinde produse - pentru postarea unui mesaj de vanzare, este necesar ca utilizatorul sa aibe minim 25 posturi pe forum in alta sectiune decat cea comerciala;
2. Utilizatorii noi inregistrati vor trebuie sa astepte ca un mesaj de cumparare sa fie aprobat de un moderator / administrator - acestea se fac fara niciun fel de restrictie de regulament;
3. Utilizatorii care posteaza anunturi comerciale trebuie sa posteze pe sectiunile dedicate: anunturi de vanzare piese auto Matiz trebuiesc postate in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz", anunturile de vanzare / cumparare / donatie boxe, subwoofere trebuiesc postate in sectiunea "Anunturi audio - auto", etc. Postarea anunturilor comerciale de tipul "diverse" in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz" in care se regasesc piese auto, telefoane, subwoofere VOR FI STERSE FARA O ANUNTARE IN PREALABIL!;
4. Societatile comerciale, care doresc sa isi vanda produsele, sunt rugate sa ia legatura in prealabil cu moderatorul sectiunii sau cu unul dintre administratorii forumului prin mesaje private - postarea mesajelor fara o discutie in prealabil are ca efect stergerea mesajelor;
5. Anunturile de tip donatie se pot face oricand si la orice ora; acest tip de mesaje nu vor fi moderate de catre cineva.

Diverse

#1
Am facut curat in debara si m-am lovit de urmatoarele:

2 lamele stergatoare
3 cauciucuri pedale
15 piulite roti
1 maneta lumini + semnalizare (nu revine singur semnalul)
3 ace de bord rosii ( pt cine vrea sa le schimbe )
1 nuca schimbator aluminiu cu leduri albastre :-))
1 emblema capota
1 maner macara geam ( cred ca mai am unul pe undeva )

Daca cineva este interesat de ele le ridica personal din Bucuresti, stabilim de comun acord zona, in principiu sector 5

0765.129.252
Fişiere ataşate
image.jpg

Re: Diverse

#3
Salut, cu mare placere, eu nu am ce face cu ele, in cele 2 pungute sunt impartite piulite pentru roti, daca vrei ti le las si pe alea, daca vine vreodata cineva sa schimbe vre-un rulment/placute/discuri/ceva, poate se strica vre-una..

Daca e vremea frumoasa, poate ajung la intalnire, daca nu, vedem cum facem... Nu m-am fortat sa vin acum cat a fost urat afara...

Re: Diverse

#7
horytkd scrie:Salut, cu mare placere, eu nu am ce face cu ele, in cele 2 pungute sunt impartite piulite pentru roti, daca vrei ti le las si pe alea, daca vine vreodata cineva sa schimbe vre-un rulment/placute/discuri/ceva, poate se strica vre-una..

Daca e vremea frumoasa, poate ajung la intalnire, daca nu, vedem cum facem... Nu m-am fortat sa vin acum cat a fost urat afara...
Da Horatiu, este ok ...le iau si pe ele "piulitele".
Poate ne vedem Sambata la intalnire.... dau eu cola si semintele... ;)

Multumesc mult.
*Mecanica MATIZ & SPARK
*Revizii periodice
*Diagnoza Daewoo fabr. 99-2008
<< Tel : 0721 387 857 - Tudor >>
https://www.facebook.com/MATIserv/

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator