Hosting Matiz-Club.ro 2016

#1
Si iata ca a venit factura pentru un nou an de hosting.
Pretul pentru un an este de 326 ron. Data scadenta a platii facturii: 14.06.2016.

Doresc sa stiu cine se implica, in mod cert, pentru plata acestui hosting.
Anunt pe aceasta cale ca nu stau bine cu banii in urma renovarilor de apartament si atrag atentia ca nu pot sustine in totalitate plata hostingului, daca nu se implica nimeni.

Astept o lista cu toti cei care doresc sa achite hostingul.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Hosting Matiz-Club.ro 2016

#8
sorin_frumuseanu scrie:Ma ofer, astept detalii la sorin@underclick.ro.
In alta ordine de idei, ca sunt pe domeniu (seo), am o gramada de site-uri aici
https://www.ghesi.ro/gazduire.html si dpv al meseriei sunt si monitorizate cu 3-6 alerte de site-uptime (anunta pe email cand pica hostingul)
Tipul de la suport e un om amabil si ma gandesc ca ne poate ajuta si cu mutarea.
Succes
Va multumim pentru oferta!
In prezent, din cauza faptului ca domeniul .ro nu este cumparat de noi, ci de o persoana terta care nu prea mai are contact cu noi, suntem nevoiti sa ramanem un timp pe actualul pachet de hosting - chit ca este de plata aproape dublu. La anul dorim sa facem trecerea la alt serviciu de hosting, avand in vedere ca am discutat in prealabil cu cineva de la o firma care ofera spatiu nelimitat pe SSD-uri si suport tehnic permanent la fix 180 ron.

Fac acest compromis, si ii rog si pe baieti sa ma inteleaga din cauza ca timpul meu liber este nul pentru a face transferul pe alt hosting cu toate setarile, iar modifcarile de DNS-uri necesita cel putin 24 de ore din cauza faptului ca trebuie sa fiu iau legatura cu persoana care detine domeniul si nu mai am datele sale de contact, iar in mediul online raspunde cam dupa 8 ore, de regula, cel putin; eu din cauza ca sunt pana in gat cu renovarea apartamentului si departe de un PC atunci cand nu sunt la birou...

Daca prin absurd pica oferta anul viitor, pentru spatiu si trafic nelimitat pe SSD, fac apel la bunavointa dvs.

Pana miercuri intocmesc lista cu cei care achita pentru hosting si care vor fi trecuti la rangul de VIP.
In baza numarului de cotizanti vom face media / cap de utilizator care va achita.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Hosting Matiz-Club.ro 2016

#9
La mine, banuiesc ca e din oficiu, nu tre sa mai zic nimic :) Poate postezi si pe FB, sunt care nu urmaresc in permanenta grupul. O data cu noua plata, o sa se faca si curatenie...
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Hosting Matiz-Club.ro 2016

#13
1. Mustang
2. GUS
3. Razvan
4. Liviu
5. Mihai HBB
6. jeleu
7. sorin_frumuseanu
8. mailander
9. adrian_r5

326 ron / 9 ~ 36.5 ron / user
Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)

Re: Hosting Matiz-Club.ro 2016

#14
Trece-ma si pe mine pe lista.

1. Mustang
2. GUS
3. Razvan
4. Liviu
5. Mihai HBB
6. jeleu
7. sorin_frumuseanu
8. mailander
9. adrian_r5
10. vali82
ex Daewoo Matiz SE 1999

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron