Re: Forum Matiz-Club.ro

#136
A, dacă sigla rămâne aceeași asta-i altceva. Credeam că vreți alta, de aceea venisem cu varianta forumurilor.
DRS 2 IMPRESS

Re: Forum Matiz-Club.ro

#137
Puteți să-mi trimiteți mie sigla sau ce aveți, în orice format, să o modific eu... doar să-mi spuneți cum o vreți ;)
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Forum Matiz-Club.ro

#139
OK. Nu-i bai. O modificam și o vectorizam și eu așa cum ar fi trebuit, numai să vă ajut.
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Forum Matiz-Club.ro

#140
liviunp scrie:OK. Nu-i bai. O modificam și o vectorizam și eu așa cum ar fi trebuit, numai să vă ajut.
Daca nu are cum, sau daca nu poate, o rezolvam noi. Te asteptam diseara la intalnire sa ne cunoastem. Cu sau fara masina. Tot aia e.

Re: Forum Matiz-Club.ro

#141
Cu părere de rău, nu pot veni azi. Stau în comuna Pantelimon și se iese foarte greu cu maxi-taxi din comuna. În plus față de asta sunt și cu copchila singur acasă. Azi, sâmbata, maxi-taxi circula foarte rar și este și foarte aglomerat. Oricum săptamâna viitoare nu o ratez...

Pot să încep să fac lista de prezență de acum pentru săptămâna viitoare? :D

1. Je
:lol:

LE. Lista ar tebui la secțiunea Întâlniri...
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Forum Matiz-Club.ro

#142
Vad ca pe langa modificarile legate de sectiuni, ai adaugat si un logo. Foarte frumos. Desi nu stiu daca e calitatea slaba sau rezolutia foarte mica si din cauza asta se vede foarte pixelat. Oricum, este un pas inainte.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron