Excursie Bucuresti - Pitesti 2017

#410
Dat fiind faptul ca iesirea planificata catre Timisoara a fost anulata in urma lipsei de membri care sa poata face deplasarea - din diverse considerente - la intalnirea bucuresteana de ieri s-a luat decizia de a da o fuga pana la Pitesti si inapoi. Mergem la un local sa bagam ceva la burdihanele hamesite de pe drum, stam si cu Vasy si/sau alti membri de prin Pitesti si tragem o fuga inapoi; Tudor a mentionat ceva de un local cu specific vanatoresc - probabil ca Vasy stie mai multe detalii despre acest aspect.

Propunerea mea este sa ne strangem pe la ora 11:00 in parcarea Tribunalului - locul firesc de intalnire pe timp de vara - iar pe la 11:30 sa o luam din loc.

Participantii teoretici ar fi:
1. Mustang
2. Tudor
3. Maseluta (?)
4. Mailander (?)

Daca mai doreste sa vina cineva, sa se treaca pe lista.
Ar putea veni si Razvan, sa se combine la un ride sharing cu unul dintre noi. Mihaita si Gus pot veni si ei cu masinile Renault/Logan.
VER-ul nu va spune nimic pentru ca l-am invatat deja ca isi face cont pe forum de atata timp. :)
Alex CL04BIO?
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro
Fişiere ataşate
IMG_3363.JPG

Re: Excursie Bucuresti - Pitesti (29.04.2017)

#412
Parerea mea ar fi alta: Avand in vedere ca nu se mai merge la TM si e vorba de o iesire de doar jumatate de zi, as avea propunerea de a stabili o alta data ulterioara, in felul asta poate isi face si Nicu masina, prindem cand o fi si Sorin liber si poate cine stie... se mai aduna 1-2. Oricum, treaba tot pe grup o stabilim, aici, cine mai intra, intra doar sa puna vesnica intrebare: " Am un Matiz si nu mai merge, ce sa-i fac? ". Eu as zice ca un 13 mai ar fi ok, se mai pregateste lumea, isi aranjeaza treburile.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron