Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#4
ar fi foarte frumos daca am putea realiza in viitor asa ceva.e o traditie in marile cluburi auto intalnirea anuala.deci sunt interesat,dar cum a spus si mustang ,poate doar atunci cand ne vom permite financiar deplasarea,cazarea si restul distractiilor incluse.pana atunci............. :(
sa fie in bafta ta prietenas.

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#5
Sa-mi fie permisa (si scuzata :D ) interventia pe acest subiect, eu nefiind activ asa cum trebuie pe acest forum.
Am stat vreo saptamana acum un an intr-o vila din zona Bran-Moeciu (zona mai centrala e cam greu de gasit). Vila dispune de 16 camere de cate 2 paturi cu bai proprii, se permite accesul la bucatarie si in curte exista gratar. Cel mai important lucru, curtea are capacitatea de a adaposti mai multi „giganti” decat are vila posibilitate de cazare, deci ar fi si posibilitatea unei exceptionale sedinte foto (utila pentru un eventual calendar al Clubului). Daca s-ar incepe acum discutiile, s-a putea concretiza ceva pentru lunile aprilie-iunie, adica inainte de perioada concediilor. Puteti avea in vedere chiar o INTALNIRE NATIONALA DE 2 ZILE, adica de vineri pana duminica.
Ma opresc aici in asteptarea unei reactii.

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#7
Am scapat din vedere un lucru. Pentru a fi „nationala” ar trebui o participare a membrilor din mai multe orase. Am facut o cautare, insa in profilul multor membri nu este trecut asa ceva. Liviu doreste sa participe, insa zona Moeciu e destul de departe pentru dansul, iar daca ar dori sa participe cineva, sa zicem din Constanta, e mai rau. Daca se alcatuieste o lista cu participantii se poate trece la discutii organizatorice, inclusiv de stabilire a unei locatii. Am propus Moeciu ca fiind in zona mai centrala si stiind ca se pot gasi mai multe locuri de cazare.

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#10
Este o ide buna, doar ca ar trebui stabilita din timp sa poata fiecare sa isi aloce un buget pentru excursie. Am vazut ca si cei de la Alfa Club au facut acum ceva timp o intalnire pe transfagarasean. Ar trebui facuta o lista sa vedem aproximativ cati ar putea merge si in functie de asta si de locul din care vin sa se stabileasca o locatie anume.
Have a nice day!

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#12
Salutare! Propun sa mergem undeva intro zona muntoasa si parerea mea este ca cel mai ideal ar fi sa plecam pe 28 aprilie pana pe 1-2 mai.
Astept propuneri si ideei!
Sa nu mergi niciodata mai repede decat poate sa zboare ingerul pazitor!
STOP ACCIDENTELOR! VIATA ARE PRIORITATE!

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#13
Foarte buna ideea Burghy sunt de acord cu tine. Ar fi frumos sa mergem si pe la vara la mare pentru o intalnire. Daca esti hotarat(Burghy) sa mergi la sfarsitul lui aprilie eu sunt prezent si poate mai sunt si alti doritori. ;)
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#14
(ionutz valentin) daca sunt anuntat cu 2-3 zile pentru mine nu este o problema. Sper ca pana atunci sa rezolv probleme cu micul meu gigant!
La urmatoarea intalnire sper sa fiu si eu prezent si voi vorbi si cu ceilalti!
Sa nu mergi niciodata mai repede decat poate sa zboare ingerul pazitor!
STOP ACCIDENTELOR! VIATA ARE PRIORITATE!

Re: Intalnire nationala Matiz Club!

#15
Nu mai se discuta nimic legat de intalnirea nationala?? Eu zic ca daca suntem uniti vom reusi in vreun fel sa o facem. Eu unul sunt pregatit sa merg oriunde numai sa aibe loc(in zona mea nu este nici un posesor de matiz de pe forum sa pot participa la intalniri)asa ca macar la asta sa ajung/ 8-) :D
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator