Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#363
bishnitzarul scrie:Despre o data fixa observ ca nu se discuta :)
V-a fi la inceputul lui August ca si locatie ... Gura Portitei, am intrat astazi sa vad locatia si este super.
Dar pana atunci poate se mai schimba ceva... nu stiu.
Eu, oricum mi.am anuntat prezenta de pe acum.
*Mecanica MATIZ & SPARK
*Revizii periodice
*Diagnoza Daewoo fabr. 99-2008
<< Tel : 0721 387 857 - Tudor >>
https://www.facebook.com/MATIserv/

Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#370
Momentan este in discutie subiectul, nu e stabilit nimic. Asa cum am solicitat, oamenii au venit cu idei legate de perioada si locatie. Va dati seama ca se va alege varianta cea mai dorita. Ideea e sa gasim un loc unde pot ajunge cat mai multi pentru ca asta e si scopul. Am decis cu majoritatea din Bucuresti, anul acesta sa optam pentru zona de est. Oricare varianta in zona este luata in calcul. Decizia finala va fi influentata si de numarul celor din tara, pentru ca cei din Bucuresti, in mare parte, vor merge oriunde.

S-au enumerat locatii ca zona Piatra Neamt (Bicaz), zona Bacau (Slanic Moldova) si Gura Portitei.
In functie de locatie se va stabili si perioada (undeva prin august-septembrie).
B 75C B B
E - 2003

Re: Intalnire nationala Matiz Club - discutii generale

#371
Nu stiu cum se face ca noi, cei din Bucuresti, reusim sa parcurgem la o intalnite nationala cate 700-800 de km (si culmea, aceleasi persoane), iar altii se plang pentru 200-300, cu toate ca pana in august-septembrie mai sunt 5-6 luni in care se pot pune niste banuti de-o parte (un 400 ron cu totul). Oricum, e in stadiul de discutie, doritorii sunt rugati sa puna banuti de-o parte pentru a fi siguri ca pot onora cu prezenta aceasta intalnire. Sunt invitati chiar si cei din Timisoara :mrgreen:
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron