Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#1
In weekendul 24-25 iunie 2017 se va face iesirea catre Pitesti.
Va rugam sa va faceti un calcul estimativ si sa verificati daca sunteti disponibili pe 24.06.2017 ca sa stim daca facem derogare pentru 25.06.2017.
Aceasta iesire e anuntata din timp (si catre Timisoara a fost din timpul rastimpurilor si s-a ales praful de ea :lol:).

Aici se va completa lista, cu tot cu ziua in care li se pare mai ok.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#3
Eu pot fi disponibil pe 24 și 25 iunie, numa că nu am idee cum este cu "calculul estimativ"! :D
Se mai pot da amănunte supliment!? Poate veni oricine!?
"Two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the universe" - Albert Einstein

Re: Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#14
Ok, ma adaug si eu pe lista. Parerea mea e sa plecam din Bucuresti in jur de 12:30 din parcarea Militari Shopping (de unde am mai plecat). Cu ce ne mai oprim pe autostrada pentru o poza-doua... mai un 3,14-3,14.... ajungem in jur de 14:00 la Pitesti si ne putem vedea cu Vasi ( barosanul nostru de la Pitesti). Dam o plimbare prin oras, si ne oprim la padure la Corn pentru ceva haleus / molan. Bine, in Pitesti vedem noi in functie de situatie si ce mai vrea lumea.... Legat de intoarcere, putem sa plecam din Pitesti pe la 20:00.... tot facem o ora si jumate pana acasa (mai o oprire, mers lejer). Propun deplasarea sambata, pentru ca duminica sa fie relaxare.... eventual poate ne vedem pe zi la o ciunga prin oras (care are timp). Deci:

1. Alex ( BIO )
2. Tudor ( CTS)
3. Razvan ( WTF )
4. Mustang ( SGB )
5. Mihai (HBB)
6. Mailander (XAI)

Sorin? Aurica? Adrian? Mirela? Daca CBB-ul si-a luat matiz, poate face si el o tura cu noi.... de dragul vremurilor cu Transalipna, Transfagarasan si Moeciu.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron