Sugestie topic

#1
Propun crearea unui topic existent pe fostul forum MC..cel cu contacte, unde fiecare poate lasa ce doreste ca si date de contact ( adresa mail, id mess, numar telefon, cartier (unde e cazul), zona, oras, interval in care poate fi deranjat...dar toate aceste date sa poate fi vazute de membrii MC nu de orice utilizator inregistrat pe MC.

Eu am propus, astept pareri!
Multumesc!
B 75C B B
E - 2003

Re: Sugestie topic

#4
In curand voi face grup de utilizatori "Membru MatizClub" care va aparea sub user si inainte de rang (cel cu vitezele) in culoare rosie. Acest grup va fi moderat de mine, Florin, Adrian CBB, Deadghost, Maseluta, DXR si Mailander (brigada relativ veche de pe forum si din MatizClub), la care se va face aderare. Detaliile cu privire la conditiile de aderare se vor posta la momentul oportun.

Ce e cert este ca cei care vor avea stickerele Matiz-Club.ro pe masini si care vor avea masinile prezentate pe site vor fi acceptate in acest grup. Acest grup va vedea o sectiune ascunsa pentru userii normali in care se vor discuta probleme de ordin interior Matiz-Club.ro.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Sugestie topic

#7
Foarte bună inițiativa.
Ce a propus Mustang, prin crearea unui grup de useri, era de așteptat. Altfel, toți nou-înregistrații puteau avea acces la date.
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Sugestie topic

#8
Mustang, cred că ar fi nimerit un topic dedicat pentru tutoriale. De exemplu, astăzi eu am schimbat uleiul la cutia de viteze și rulmenții roții din față. Colegul Trak-x a zis că pentru schimbul de ulei la CV, ar trebui mașina întoarsă cu roțile în sus. Aș putea împărtășii pașii operațiunilor efectuate pentru ca cei ce doresc să facă unele lucruri în regim home made să aibă de unde să se inspire.
Într-adevăr, unele operațiuni se pot face numai în service, cu destui bani, dar unele se pot face in fața blocului sau în curte (exemplul meu :D ). Tot ce trebuie este un pic de îndemânare și înclinație câtre tehnică.
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Re: Sugestie topic

#9
Hahahha.. eu am glumit Liviu. Nu ma lua in serios. Dar chiar ar fi buna o sectiune de Tutoriale sau How to.

Re: Sugestie topic

#10
Trak-X scrie:Hahahha.. eu am glumit Liviu. Nu ma lua in serios.
Trak-x-ule nu văd unde ai glumit :D. Oricum sunt de acord cu tine... :lol:
Cât despre înființarea unui topic „Tutoriale“ sau „How to“, cu toate că aș prefera versiunea în română, cred că ar fi util.
Matizel și Albăstrica

Save water. Drink beer!

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator