Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: BZ 05 WHH

#91
Mi-am montat si eu un ceas de cielo ca pana acum nu am avut timp decat sa le vand :lol:
In urmatoarea saptamana urmeaza sa vopsesc bordul dar sa ma mai informez in legatura cu pasii ce trebuiesc urmati.

Imagine

Re: BZ 05 WHH

#95
Am avut nevoie de primer pentru niste bari si mi s-a dat acest produs din poza. Si mi s-a zis ca se poate lasa si doar primerul ca negru mat asa. Voi ce parere aveti ? V-a rezista daca il las asa adica bordul dat cu el ? Am mai dat pe niste plastice de interior la un audi si mi-au placut cum aratau.
Imagine


Uploaded with ImageShack.us

Re: BZ 05 WHH

#103
In general, cablurile se afla trase sub bord si sunt prinse de coloana de aerisire. De asemea pe interiorul bordului ai si desenul unde trebuie sa decupezi pentru a monta ceasul.

Re: BZ 05 WHH

#104
greiere scrie:salut! poti sa ne spui si noua de unde ai luat acele ace rosii si daca sau potrivit exact? asta daca nu e secret
Acele sunt de la un bord de Nissan dar le-am scurtat prinderea de ax ca ramaneau prea mult inafara.

Re: BZ 05 WHH

#105
Niste poze mai vechi :D :)

Ce anvelope as putea pune pe niste jante pe 14 fara a influenta consumul prea mult?
Si ma gandeam in caz ca sunt anvelopele asa mai inguste sa zicem 155 puse pe 6 J daca faci pana nu rulezi cu janta direct pe asfalt?


Imagine

Imagine
Ultima oară modificat 21 Ian 2013, 20:54 de către georgian_bz, modificat 1 dată în total.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori