Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: OT 03 CYH ''Tizu''

#183
Salutare tuturor,nu am mai postat de muuuuult timp,si vreau sa redevin membru ACTIV pe forum
Modificari la masinuta nu am prea mai facut,insa anul acesta o sa o revopsesc din nou,deoarece a intrat iarasi rugina pt. ca nu a fost pregatita cum a trebuit.Am schimbat tot ce era de schimbat pe la mecanica,amortizoare,flanse,pedalier(mi s-a rupt),ulei,etrieri,saboti,antigel,reglaz GPL,etc.
La interior am adus un ceas voltmetru pe stalp pt. a-l completa pe cel de turatii,un cd-player marca KENWOOD BT44U,un set de 4 difuzoare marca MAC AUDIO APM FIRE pe 16.5cm si cam atat

Pe viitor vreau sa rezolv ceva cu scaunele,sa pun altele sau sa le cosmetizez...
Obsesia pentru carbon
Fişiere ataşate
20150209_161158.jpg
20150209_161205.jpg
20150212_132256.jpg
20150212_132307.jpg

Re: OT 03 CYH ''Tizu''

#184
am imbracat volanul in piele perforata cu cusatura rosie,impropriu spus,mi s-a imbracat de un nene,de vreo 50 de ani,care a facut o munca impecabila,a iesit ca de fabrica...sunt multumit pana la cer...ca si costuri,m-a ajuns la vreo 210 lei,cu volan si cu imbracat.Las pozele sa vorbeasca de la sine
Obsesia pentru carbon
Fişiere ataşate
20150417_100204.jpg

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron