Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: B 19 UZU

#232
Imi pare rau baieti dar am luat o decizie din scurt. Nu o sa o dezmembrez acum. Mai astept putin. Masina se va dezmembra intr-un viitor apropiat. Voi pune preturile la fiecare piesa in parte cand voi fi gata sufleteste de dezmembrat. Mai aveti putina rabdare. Si imi cer scuze...sper sa ma intelegeti dar imi este foarte greu sa il fac bucati pe uzu.....:(

Re: B 19 UZU

#233
Salut
cand te apuci de dezmembrat ma intereseaza de la tine :
- faruri cu lupa, cu instalatie xenon pe ele + instalatie becuri halogen
- consola de ceasuri din bord cu tot cu plasma de pe ceasuri si ledurile rosi din ceasuri
- geamuri electrice fata cu tot cu cabluri calu de pe mijloc cu botoane etc.
-oglinzile electrice si incalzite
Astept momentul si sa imi faci un pret te rog pentru toate.
Mersi.

Re: B 19 UZU

#234
Salut,
ma mai intereseaza de la tine
jante aliaj 14 gume vara sunt cam 90 % bune
proiectoare
semnale fumuri cu pozitie in ele becuri galbene in semnale.
Eu am jantele de la Mareo dar le pastrez pentru "plimbari".
Te rog sa imi faci un pret pentru toate le iau la "set" cu banii jos.
Mersi.
Razvan

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori

cron