Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

B.40.GIM

#1
Salutare tuturor!!m`am gandit totusi sa`mi prezint si eu matizaurul si poate reusesc sa ajung si la intalniri..
Este un Se din 2007 cu un superb 14.000km dar care nu se bucura de prea multe imbunatatiri :cry: ..Nu are servo insa a venit din fabrica cu A/C si un casetofon LG de care sunt foarte multumit, boxele tot din fabrica iar cele din spate au cedat sper sa le inlocuiesc curand cu unele ceva mai bune. Pana acum nu i`am pus decat IC + alarma achizitionata din metro (un motoras trebuie inlocuit), cotiera, si inspirat de pe forum recent am pus si acele becuri suplimentare pe stopuri.
Pe viitor vreau sa inlocuiesc becurile de la nr./plafoniera/bord cu led`uri, geamuri elec. si poate alte capace(mi`au fost furate cele 3 care le mai aveam).
mai multe poze in zilele ce urmeaza..

Imagine


Uploaded with ImageShack.us

Re: B.40.GIM

#2
Bine ai venit printre noi. Ai multe prezentari de masini din care poti sa te inspiri. Incearca sa pui si tu niste poze facute pe lumina sa vedem si noi masina mai bine.

Bafta.

Re: B.40.GIM

#4
Salut si bine ai venit printre noi!
Sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
Nu accelera mai mult decat ingerul tau poate zbura...

Re: B.40.GIM

#5
Bine ai venit. Multi km fara incidente. Pune si tu mai multe poze sa o vedem si noi.
Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintile reduse ii discuta pe altii.

Re: B.40.GIM

#6
Bun venit, și baftă la înmulțit acei kilometri!
Apropo, dacă pui poze cu modificările, de exemplu cu led-izarea mașinii, noi nu ne supărăm (mai ales eu) ! :mrgreen:
DRS 2 IMPRESS

Re: B.40.GIM

#7
cam asa arata bestia:)..si inainte sa zica cineva: "uite ce cocalar miliardar!!! merge cu proiectoarele aprinse." trebuie sa mentionez ca nu mi se aprinde martorul in bord daca nu sunt si ele aprinse..am tendinta de a uita farurile aprinse si sper ca acel martor aproape invizibil sa mai scada sansele de a ramane fara baterie:)))))
Imagine


Uploaded with ImageShack.us
Imagine


Uploaded with ImageShack.us
Imagine


Uploaded with ImageShack.us
Ultima oară modificat 03 Apr 2012, 20:56 de către Mustang, modificat 1 dată în total.
Motiv: Nu stiu daca exista cuvantul "cnv" in limba romana corecta dpdv gramatical.

Re: B.40.GIM

#9
interiorul arata foarte bine... alta viata cu led-uri :)
sa o stapanesti sanatos, si multi kilometrii cu ea fara incidente!

Re: B.40.GIM

#14
foarte tare!

stikere sau autocolant?
Niciodata nu urcam atat de sus ca atunci cand nu stim unde mergem ...
.. stefanuc2009

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] și 3 vizitatori

cron