Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: CL 92 GVS

#48
Nu-ti pot spune pretul real pentru ca eu am o cunostinta la acest service si beneficiez de reducere , estimativ in jur de 900 , dar nu vopsesc toata masina , doar pragurile , pasajele si usa din imagine .
Cand viata imi da lamai, iau o apa plata
Fac o limonada, beau o ciocolata calda . . .

Re: CL 92 GVS

#54
Da , masina are 12 ani , unele componente sunt decolorate de la soare ... unele sunt revopsite .
Vopseaua e luata dupa cod .
Cand viata imi da lamai, iau o apa plata
Fac o limonada, beau o ciocolata calda . . .

Re: CL 92 GVS

#57
Cateva poze cu incaltarile .
Nu am mai putut rezista sa nu le pun pentru cateva zile pana ies jantele de tabla de la sablat + vopsit .
20151120_161548.jpg
20151120_160417.jpg
20151120_160507.jpg
20151120_160404.jpg
Cand viata imi da lamai, iau o apa plata
Fac o limonada, beau o ciocolata calda . . .

Re: CL 92 GVS

#59
Da , e un model foarte frumos , eu cand am vazut anuntu ,n-am mai stat pe ganduri . Cautam de mult jante , acum trebuie sa le iau anti-furturi pentru ca am piulitele originale si imi este frica sa nu ma trezesc cu masina pe butuci , pentru ca "sar in ochi".
Cand viata imi da lamai, iau o apa plata
Fac o limonada, beau o ciocolata calda . . .

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron