Re: Tinichigerie Bucuresti

#108
Salut Adi. Am si eu un Matizel alb din 2006. Sunt nou in club. Vreau sa ii fac o tinichigerie si o vopsitorie. Adevarul e ca a intrat putin rugina in ea, pragurile trebuiesc schimbate neaparat. Vreau sa stiu daca te mai ocupi cu asa ceva. Vad ca ultima postare e din iulie 2014.

Daca nu , va rog baieti, recomandati-mi si mie pe cineva care face treaba buna.
Va multumesc.

Re: Tinichigerie Bucuresti

#113
salut prieteni ,moment in anu acesta nu pot sa va mai ajut pentru ca nu am garaj ,la noua casa pe care am cumparato nu am garaj si ma ocup de acte acestea dureaza .Nu am mai raspuns la telefon pentru ca am avut un deces in familie si alte probleme .vista este plina de sulprize. :-(
ADI-0762743644

Re: [Bucuresti] Tinichigerie

#120
Salut, intre 650-700 Roni pretul oscileaza in functie de coroziune (contra aripi ,dubluri de praguri etc.)care necesita alte operati si alt cost suplimentar. In pret intra ceara dupa vopsitorie, mastic pensulabil + terosonarea, tot ce trebuie sa faci este sa aduci masina cu piesele de restu ma ocup eu. Pentru vopsitorie daca doresti desigur am sa vorbesc cu colegu meu .O zi buna va doresc ;-)
ADI-0762743644

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron