Re: huse scaune piele

#4
Ok, pentru ca sint posesor de matiz o sa imi spun si eu parerea.

In primul rind, pentru a folosi huse din piele sau inlocuitori, iti trebuie ca in habitaclu temepratura sa fie cea care vrei , sa nu se piarda caldura, sa nu intre frigul, portierele sa se inchida perfect....gindeste-te cum e la 40 grade temperatura afara daca nu iti merge aerul conditionat....cam cit de tare transpiri stind pe pielea aia artificiala. Apoi culorile nu sint deloc nimerite pentru un matiz, ele cred ca trebuie sa inspire ceva serios si totusi care poate concura cu altii, ai in vedere faptul ca si de aceea si-a atras denumirea de "micul gigant". Spre exemplu eu am ales o combinatie de negru cu gri inchis, care pe spate are un material absorbant iar pe fata este stil "fagure". Cum cea mai rapida informatie care ajunge la creier si este procesata cel mai rapid este cea indusa de ceea ce vezi gindeste-te ca daca ai mai mult de treei culori in fata ochiului deja incepi sa obosesti...daca iti pui negru cu galben si cu griul din plafon si cine stie cum ai ornamentele de pe portiere..deja iesi ametit dupa 10 km parcursi.

Sigur e doar o parere...
Respect!...pentru ca imi pasa.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] și 1 vizitator