Re: Lista doritori calendare 2016

#10
1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Sorin_Frumuseanu (care este rugat sa mentioneze in un mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului).
8. Razvan_nicusor - 2buc.
9. Mailander - 3 buc (mai am ceva prieteni carora le-am promis)
10.Vasy o sa ia sigur un calendar (probabil nu a citit mesjul, dar postez eu pentru el).

Ar fi pana acum 14 bucati + cea a lui Sorin Frumuseanu (care inca nu a confirmat ce si cum). Restul, mai au timp probabil pana dupa anul nou, cand Liviu va da la printat calendarele.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Lista doritori calendare 2016

#12
1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Sorin_Frumuseanu (care este rugat sa mentioneze in un mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului).
8. Razvan_nicusor - 2buc.
9. Mailander - 3 buc (mai am ceva prieteni carora le-am promis)
10.Vasy o sa ia sigur un calendar (probabil nu a citit mesjul, dar postez eu pentru el).
11. Gabi - GIM - 1buc

Re: Lista doritori calendare 2016

#14
mailander scrie:GIM-ule.... sa te sparg..... cateodata imi faci niste nervi.....:)
Venea si el la sedinta foto si era si mai frumos calendarul.dar....


Trimis de pe al meu GT-I9060I folosind Tapatalk
sa fie in bafta ta prietenas.

Re: Lista doritori calendare 2016

#15
maseluta scrie:Venea si el la sedinta foto si era si mai frumos calendarul.dar....
Se pare ca GIM a dat masinuta si, din respect pentru noi (si pentru matiz), a luat un calendar. Din spusele lui, posibil ca noul proprietar sa-si faca aparitia pe aici pe forum. Ramane de vazut.

Lista cu calendarele este urmatoarea (pana acum)

1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Sorin_Frumuseanu - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului).
8. Razvan_nicusor - 2buc.
9. Mailander - 3 buc (mai am ceva prieteni carora le-am promis)
10.Vasy o sa ia sigur un calendar (probabil nu a citit mesjul, dar postez eu pentru el).
11.Gabi - GIM - 1buc
12.Ferariu Lucian - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului)

15 + 2 neconfirmate ( Sorin Frumuseanu si Ferariu Lucian, care vor trebui sa ia legatura cu Mustang, pentru a stabili despre comanda si metodele de plata, avand in vedere ca nu stim mai nimic despre ei).
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron