Re: Lista doritori calendare 2016

#18
Lista cu calendarele este urmatoarea (pana acum)

1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Sorin_Frumuseanu - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului).
8. Razvan_nicusor - 2buc.
9. Mailander - 3 buc (mai am ceva prieteni carora le-am promis)
10.Vasy o sa ia sigur un calendar (probabil nu a citit mesjul, dar postez eu pentru el).
11.Gabi - GIM - 1buc
12.Ferariu Lucian - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului)
13. Adrian_Buzau - 1 buc (a luat legatura cu mine in mesaj privat - confirmat prin nr de telefon).
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Lista doritori calendare 2016

#20
Mihai HBB scrie:Și eu vreau o bucată
Mihai HBB, aceeasi regula se aplica si la tine (precum colegilor cu rosu). Trebuie sa iei legatura cu Mustang si el stabileste ce si cum.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Lista doritori calendare 2016

#21
Lista cu calendarele este urmatoarea (pana acum)

1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Sorin_Frumuseanu - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului).
8. Razvan_nicusor - 2buc.
9. Mailander - 3 buc (mai am ceva prieteni carora le-am promis)
10.Vasy o sa ia sigur un calendar (probabil nu a citit mesjul, dar postez eu pentru el).
11.Gabi - GIM - 1buc
12.Ferariu Lucian - 1 buc (care este rugat sa mentioneze in mesaj privat cum anume intentioneaza sa intre in posesia calendarului)
13. Adrian_Buzau - 1 buc (a luat legatura cu mine in mesaj privat - confirmat prin nr de telefon).
14. Mihai HBB - 1 buc (a luat legatura cu mine in mesaj privat - confirmare prin nr de telefon).
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Lista doritori calendare 2016

#22
Lista finala a calendarelor este:

1. Mustang - 1 buc
2. Adrian Gus - 2 buc
3. Emil - 1 buc
4. Maseluta - 1 buc
5. Tudor - 2 buc
6. Mirela - 1 buc
7. Razvan_nicusor - 2 buc
8. Mailander - 3 buc
9. Vasy - 1 buc
10.Gabi GIM - 1 buc
11. Adrian_Buzau - 1 buc (a luat legatura cu mine in mesaj privat - confirmat prin nr de telefon)
12. Mihai HBB - 1 buc (a luat legatura cu mine in mesaj privat - confirmare prin nr de telefon)
13. Soricelul - 1 buc (am vorbit eu cu el)

==Total: 18 calendare==

Lista este inchisa din acest moment, la fel si topicul.

Sorin_Frumuseanu si Ferariu Lucian (amandoi cate o bucata) nu au dat niciun semn in tot acest timp si au fost scosi de pe lista.
Sa imi fie cu pardon, dar nu vreau sa procedam ca in anii trecuti cand am dat comenzi pentru alte persoane si ne-am trezit ca am ramas cu ele in plus.

Liviu, cand poti tu si ai timp liber, poti da drumul la treaba.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron