Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#5
Conditii pentru ca acest proiect sa poata vedea lumina soarelui:
- prezenta a 12 masini la o intalnire tip sedinta foto (zi/noapte) - fiecare va avea dedicata o pagina din calendar, iar eu ca administrator si cel care e posibil sa prelucreze ideea de calendar, imi rezerv luna iunie;
- posesorii automobilelor trebuie sa aibe sticker Matiz-Club.ro si sa fie membrii activi la intalniri si/sau pe forumul nostru;
- aceste masini trebuie sa fie intr-o stare decenta spre buna la tablaraie;
- NU se accepta fotografii facute cu telefonul - se cauta ceva calitativ dpdv al materialelor foto;
- cine doreste sa fie in calendar trebuie sa si achizitioneze acest produs.


Din cei ce se ofera sa fie pe calendare, intaietate vor avea cei care au fost mai activi pe forum si la intalnirile MatizClub in ultimele 12 luni.
Daca vor exista 13 masini pentru calendar, cu regret o spunem ca se vor face discriminari in baza punctului mentionat mai sus, aceea de prezenta in mediul online cat si la intalnirile noastre. Astfel, exista posibilitatea ca anumiti membri mai vechi de pe forum sa fie lasati pe dinafara. Ne pare rau, dar asa cum ati parasit gruparea si forumul, mi se pare normal ca cei care sunt interesati de subiectul Matiz-Club.ro si acum, sa fie cei care merita sa fie pe aceste calendare.

Asadar, astept pana la sfarsitul saptamanii o lista cu minim 12 persoane care sa fie interesate de acest calendar. Daca se intruneste numarul minim de 12 masini, vom lua rapid o decizie cu privire la sedinta foto.

Lista:
1. Mustang
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#7
1. Mustang
2. Tudor
3. Mailander

Mai e pana se ajunge la 12 :) Nu cred eu ca exista vreo sansa sa le facem anu' asta. Macar raman cu amintirea a 3 calendare, pe care le am sa le pastrez in amintirea vremurilor frumoase... cand eram si noi mai multi si mai uniti.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#13
vamesu scrie:Sigur vreau si eu, mersi frumos Cristi pentru anticipare
Pai daca stau bine sa ma gandesc, eu ti-am adus toate 3 calendarele, in drumul meu catre Dragasani sau Satu Mare :) Si lui Laur i-am dus un calendar, mi se pare ca si pe la Valcea am dus unul :) Io este agentul de la firma de curierat... Daca ajunge sa se materializeze treaba si inainte de Craciun, tot eu ti-l aduc si pe asta...
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."
Fişiere ataşate
IMG_20131224_202054.jpg
Calendarul de pe 2014.... in drum spre Dragasani
IMG_20141218_205828.jpg
Calendarul pe 2015, intalnire in benzinaria dinainte de podul de la Bascov. A fost o ceata de nu vedeai la 20 de metri

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#14
1. Mustang
2. Tudor
3. Mailander
4. Sorin Dobanici (Maseluta)
5. Razvan Nicusor
6. Vasy Vamesu
7. Adrian Guschevici
8. Emil


Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk
B-60-TYZ

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron