Aceasta sectiune este dedicata prezentarilor de masini (fie ele stock sau modificate), iar pozele sunt obligatorii - neatasarea unei fotografii la maxim 3 zile de la postarea topicului de prezentare are ca efect stergerea acestuia. Incepand cu 20.11.2014, publicarea numarului de inmatriculare NU este obligatoriu la deschiderea unui topic nou de prezentare, asadar puteti denumi topicul cum doriti.

Discutiile legate de consum, probleme tehnice, service-uri, nemultumiri, etc, vor fi postate la sectiunile dedicate.

Re: B 34 RAB

#62
De pe ce marca si model de masina sunt luate scaunele ? Sunt mai confortabile decat cele de matiz ? Poti pune mai multe poze cu ele si cu spatiul ramas stanga-dreapta ?

Re: B 34 RAB

#66
Salutare tuturor.A trecut ceva timp de cand nu am mai scris nimic de mati.
De anul trecut din vara l-am dezmembrat din nou si de atunci ma chinui sa il fac la loc dar timpul nu imi permite.
L-am vopsit din nou i-am schimbat interiorul cu al unui bmw e46 din piele maro si cam atat.
Sa dea putina caldura si ma apuc de el. Trebuie sa ii fac o incinta in portbagaj pentru statie, boxe si subwoofer dar momentan nu am nici un proiect in minte.
Daca cineva are ceva idei sa le schimbam impreuna. Am schimbat sistemul de geamuri fata cu unul electric original si deschidere portbagaj din buton.
Revin cu informatii. Daca aveti sugestii le astept. Bineinteles si nemultumiri.

Re: B 34 RAB

#69
Din pacate aripa dreapta fata e cam gaurita, poate gasesti una ca lumea in dezmembrari sau eventual poti sa cumperi una noua. IN ambele cazuri poti sa dai pe interior cu vopsea cauciucata si va tine mai bine in timp. Stalpii A si zona pedalierului si podeaua fata ai verificat-o cu atentie? Daca ai rugina la aripi, atunci mai mult ca sigur ai si in zonele mai sus amintite...
ex Daewoo Matiz SE 1999

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Bing [Bot] și 5 vizitatori

cron