Oare cat as putea primii pe masinuta mea ?

#1
Buna ziua , ma bate gandul sa o dau , dar nu vreau oricum si oricui , am investit multi bani in ea , si in special suflet , :( :roll: ; si as vrea sugestii sau ca si parere cat as putea cere pentru ea ? are cauciucuri de vara noi , jante de aluminiu noi , lumina albastra in consola si ceasuri bord , lumina rosie in plafon , geamuri electrice fata , leduri la pozitii fata , am pus leduri in multe locuri , ingrijita si inlocuit imediat ceva daca s-a defectat , schimbat la timp piesele care trebuiesc schimbate , ambreiaj nou , baterie noua . 111.000 km la bord , schimbat aripile fata stanga si dreapta , si putina rugina la colturi la usi , in rest rugina nu prea am mai gasit , unde am gasit am rezolvat , pus stopuri albe in fata si pe laterale , butoane consola speciale , pus martor usi deschise , instalatie si becuri ceata in bara de jos in fata , nu era inainte , schimbate amandoua manetele de la volan stanga si dreapta , + temporizator stergatoare , sprituitoare duble , foarte eficiente , facut update la partea de aer de la intrare pana la iesire in habitaclu , casetofon cu usb si boxe , se aude super ;lumina in portbagaj ; trebuie doar retusat putin exteriorul si vopsita masina ;
IMG_3007.jpg
Fişiere ataşate
IMG_3020.jpg
IMG_20161125_155504.jpg
DSC04496-2.jpg
Matiz modificat pt site.jpg

Re: Oare cat as putea primii pe masinuta mea ?

#2
Nu sunt poze pe partea dreaptă. Deja aripa pe stânga față trebuie schimbată sau intervenit la ea, raza stânga este cam la fel, ușile sunt deja compromise, asta-i boala lor ...
Apropo' pe interior la roțile pe spate acolo unde vin șuruburile de prindere la centura de siguranță, cum se prezintă!? :D
"Two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the universe" - Albert Einstein

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron