1. Utilizatorii noi inregistrati nu vor putea scrie in sectiunea Bazar, avand mesaje cu scopul de a vinde produse - pentru postarea unui mesaj de vanzare, este necesar ca utilizatorul sa aibe minim 25 posturi pe forum in alta sectiune decat cea comerciala;
2. Utilizatorii noi inregistrati vor trebuie sa astepte ca un mesaj de cumparare sa fie aprobat de un moderator / administrator - acestea se fac fara niciun fel de restrictie de regulament;
3. Utilizatorii care posteaza anunturi comerciale trebuie sa posteze pe sectiunile dedicate: anunturi de vanzare piese auto Matiz trebuiesc postate in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz", anunturile de vanzare / cumparare / donatie boxe, subwoofere trebuiesc postate in sectiunea "Anunturi audio - auto", etc. Postarea anunturilor comerciale de tipul "diverse" in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz" in care se regasesc piese auto, telefoane, subwoofere VOR FI STERSE FARA O ANUNTARE IN PREALABIL!;
4. Societatile comerciale, care doresc sa isi vanda produsele, sunt rugate sa ia legatura in prealabil cu moderatorul sectiunii sau cu unul dintre administratorii forumului prin mesaje private - postarea mesajelor fara o discutie in prealabil are ca efect stergerea mesajelor;
5. Anunturile de tip donatie se pot face oricand si la orice ora; acest tip de mesaje nu vor fi moderate de catre cineva.

diverse lucruri ramase

#1
-am gasit prin casa niste fete de usi(carton) in stare destul de buna, chedere(geam interior), un set de oglinzi negre pt far(necesita revopsire), niste piulite pt roti, perdeluta luneta si un cric original de matiz dar nu prea mai merge.
-ma ofer sa le aduc la intalnire daca ajuta pe cineva doar sa anuntati, ce ramane voi arunca

Re: diverse lucruri ramase

#2
Salut,
M-ar interesa pe mine piulitele pentru roti, perdeluta de luneta, oglinzile de far si cricul. E pacat sa arunci si restul. Daca vrei, ce ramane ma ofer sa le "cazez" la mine si sa ramana in continuare la donatii pana exista doritori.
Multumesc.

Re: diverse lucruri ramase

#3
maseluta scrie:
cata_b scrie:Salut,
M-ar interesa pe mine piulitele pentru roti, perdeluta de luneta, oglinzile de far si cricul. E pacat sa arunci si restul. Daca vrei, ce ramane ma ofer sa le "cazez" la mine si sa ramana in continuare la donatii pana exista doritori.
Multumesc.

Trimis de pe al meu GT-I9060I folosind Tapatalk
Le primesc eu cu placere.daca nu se mai aboneaza si altii.

Trimis de pe al meu GT-I9060I folosind Tapatalk
sa fie in bafta ta prietenas.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron