1. Utilizatorii noi inregistrati nu vor putea scrie in sectiunea Bazar, avand mesaje cu scopul de a vinde produse - pentru postarea unui mesaj de vanzare, este necesar ca utilizatorul sa aibe minim 25 posturi pe forum in alta sectiune decat cea comerciala;
2. Utilizatorii noi inregistrati vor trebuie sa astepte ca un mesaj de cumparare sa fie aprobat de un moderator / administrator - acestea se fac fara niciun fel de restrictie de regulament;
3. Utilizatorii care posteaza anunturi comerciale trebuie sa posteze pe sectiunile dedicate: anunturi de vanzare piese auto Matiz trebuiesc postate in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz", anunturile de vanzare / cumparare / donatie boxe, subwoofere trebuiesc postate in sectiunea "Anunturi audio - auto", etc. Postarea anunturilor comerciale de tipul "diverse" in sectiunea "Vanzari - piese auto, accesorii, echipamente si consumabile - Daewoo Matiz" in care se regasesc piese auto, telefoane, subwoofere VOR FI STERSE FARA O ANUNTARE IN PREALABIL!;
4. Societatile comerciale, care doresc sa isi vanda produsele, sunt rugate sa ia legatura in prealabil cu moderatorul sectiunii sau cu unul dintre administratorii forumului prin mesaje private - postarea mesajelor fara o discutie in prealabil are ca efect stergerea mesajelor;
5. Anunturile de tip donatie se pot face oricand si la orice ora; acest tip de mesaje nu vor fi moderate de catre cineva.
6. Anunturile comerciale care nu au activitate de mai bine de 90 zile vor fi sterse automat de catre sistem, fara o avertizare in prealabil.

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#462
valiman scrie:Salut si La multi ani.
Se intampla sa ai un injector bun de pus pe masina? Pt motor E2.
Multumesc.
am, 50 lei
matizcyber scrie:salut, daca mai e valabil anuntul ,am si eu nevoie de bara fata,aripa din dreapta ,ornamentul de sub far dreapta si semnalizatorul dreapta. . te rog sa imi faci si mie o oferta pt ele. As prefera aripa sa fie verde daca ai.
nu am nimic din ce vrei tu, uite o lista cu ce mai am


jante 2 buc nu stiu daca sunt indoite grav sau se pot rezolva cu o roluire


kit fete de usi plastic (se) imbracaminte stalpi(se) + macarale (se) 250lei

sistem complet AC 500 lei


stergator spate, maneta stergatoare cu 3 pozitii si temporizare, releu temporizare(si instructiuni de montaj), vas cu doua gauri pt pompe stropitoare, pompa stropitoare pt spate 180lei

ansamblu stransmisie miscare de la motor la stergatoare, fata 30 lei
motor stergatoare fata 40 lei
centuri 25 lei bucata
instalatie electrica completa E2 70 lei
consola centrala 35 lei
calorifer 100 lei
tetiere fata/spate 20 lei
brat stergator fata 15 buc
ansamblu directionare aer 50
tubulatura aer (cea din bord) 50
sonda lambda E2 50 lei
catalizator E3 +teava+toba intermediara 150
aeroterma 40
macarale geam doar fata (model E) 30 buc
geam usa st si dr fata 50 lei buc
geam usa spate st+dr 50 lei
geam triunghiular usa fata + cheder 30
volanta E2, E3 20
maneta frana de mana + capac 20
electroventilator 100 lei
calculator e2 130
calculator E3 150
furtun umplere rezervor 80
rezervor benzina 50
brat prelungire lonjeron 10
pompa frana + servo 50
etrieri 75 lei
fuzeta, portfuzeta, disc frana 75
planetara lunga dreapta 100
arcuri spate 30 ambele
amortizoare spate 50 ambele
etajere portbagaj 35 ambele
galerie admisie 40
cabluri schimb viteze 50 lei
comutator stergatoare 20 ron
comutator semnalizare 20 ron
bloc comanda climatizare 30lei
capac culbutori 30
pedalier complet 80
senzor acceleratie 50 lei
haion albastru cu divrese indoituri + luneta 150 lei
electromotor 100lei

set capace roti 13' noi in cutie 50 lei

si multe altele...
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#465
mariusmoraru scrie:un pret pentru compresor ac?
Nu mai am nici un compresor de care să fiu sigur ca e bun, așa ca nu pot sa-ti dau și să piardă freon sau să scârțâie

Îmi pare rău
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Re: Vand piese matiz din dezmembrare

#471
Gabone scrie:Buna seara! M-ar interesa si pe mine "maneta stergatoare cu 3 pozitii si temporizare, releu temporizare(si instructiuni de montaj)"! Un pret? Multumesc anticipat!
100 lei cu mentiunea ca trebuie sa le caut, deci daca te grabesti nu pot sa te ajut
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator