Forum Matiz-Club.ro

#1
La Multi Ani!

Forumul MatizClub a avut din nou o problema, in cursul saptamanii trecute. Din cauza acestei probleme, baza de date s-a pierdut din nou si a fost necesara refacerea de la 0 a forumului. Stim ca este destul de frustranta aceasta situatie, dar de data aceasta sper sa fie ok si sa nu mai fie probleme de genul acesta. Intrucat a fost din scurt, am pus la punct forumul in seara trecuta si in decursul zilei de astazi pe un spatiu de gazduire pe care il detin, la rugamintea Adminului Deadghost. Aceasta solutie este temporara, pana cand se va gasi o solutie permanenta cu un spatiu de gazduire dedicat domeniului Matiz-Club.ro.

Avand in vedere cele precizate mai sus, trebuie tinut in seama faptul ca atasamentele se vor urca pe site la fel ca in ultima versiune de forum (in speta, folosind Imageshack sau alte servicii de hosting a fotografiilor) folosind cele doua balize [img]adresa_web_imagine[/img]. Se pot incarca avatare cu marime maxima de 16kB si cu dimensiune de 90 x 90 pixeli.

Daca sunt probleme sau neclaritati, va rog sa scrieti aici, iar eu si Deadghost ne vom ocupa de remedierea eventualelor probleme.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Forum Matiz-Club.ro

#4
ce bine ca l-ati reinviat, incepeam sa cred ca o sa-l lasti balta,

LA MULTI ANI TUTUROR USERILOR SI FORUMULUI
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Re: Forum Matiz-Club.ro

#5
MUltumim baietilor care se ocupa de site ca nu il lasa sa moara in ciuda numeroselor probleme :D LA MULTI ANI !!!!!!!

Re: Forum Matiz-Club.ro

#8
Vreau sa readuc MSE-ul la viata. Cu toate ca nu mai exista e la dezmembrari. Vreau sa imi mai iau o masina pt iarna,dar asta nu stiu deocamdata cand,incep sa strang si incet incet voi reusi.
Batrane Deead,nu ai optiune de a ma tine autentificat si imi cere de fiecare data sa ma loghez
Ca sa moara Fetili........

Re: Forum Matiz-Club.ro

#10
Foarte frumoasa schimbarea icoanelor de stare cu sigla Daewoo. Ca sugestie, se poate face ceva cu culorile, in sensul sa fie mai vizibile?

Re: Forum Matiz-Club.ro

#12
Vezi ce inseamna sa stai rau cu ochii? Alea gri nu le vad eu bine :(
Daca accepti sugestii eu zic cele cenusii sa devina albastre, iar cele rosii si mai rosii :D

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron