Re: Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#14
Ok, ma adaug si eu pe lista. Parerea mea e sa plecam din Bucuresti in jur de 12:30 din parcarea Militari Shopping (de unde am mai plecat). Cu ce ne mai oprim pe autostrada pentru o poza-doua... mai un 3,14-3,14.... ajungem in jur de 14:00 la Pitesti si ne putem vedea cu Vasi ( barosanul nostru de la Pitesti). Dam o plimbare prin oras, si ne oprim la padure la Corn pentru ceva haleus / molan. Bine, in Pitesti vedem noi in functie de situatie si ce mai vrea lumea.... Legat de intoarcere, putem sa plecam din Pitesti pe la 20:00.... tot facem o ora si jumate pana acasa (mai o oprire, mers lejer). Propun deplasarea sambata, pentru ca duminica sa fie relaxare.... eventual poate ne vedem pe zi la o ciunga prin oras (care are timp). Deci:

1. Alex ( BIO )
2. Tudor ( CTS)
3. Razvan ( WTF )
4. Mustang ( SGB )
5. Mihai (HBB)
6. Mailander (XAI)

Sorin? Aurica? Adrian? Mirela? Daca CBB-ul si-a luat matiz, poate face si el o tura cu noi.... de dragul vremurilor cu Transalipna, Transfagarasan si Moeciu.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#24
Bun, ca sa batem in cuie totul:

Sambata ora 11:00 am ne vom intalni in parcarea de la Militari Shopping Center. Pana la 11:30 - 12:00 ne strangem. La 12 plecam.
Pe la 14:00 ajungem in Carrefour Pitesti. Il asteptam si pe Vasy sa termine munca si ne fataim la o plimbarica mica dupa care ne retragem la un ciolan afumat sau ce vrea lumea sa pape pe la Cornul Vanatorului.
In jur de 19-20 ne imbarcam in tiribombe si ne intoarcem spre casute.

Participantii certi cu Matiz: eu, Mailander, Tudor.
Incerti cu Matiz: Maseluta.

Participanti certi fara Matiz: HBB si Razvan Nicusor.
Incerti fara matiz: GUS.

Cine mai doreste sa mearga cu noi, din Bucuresti, se poate alatura grupului prin simpla venire la Militari Shopping Center in intervalul orar mentionat.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Iesire Pitesti - 24-25.06.2017

#25
Din nefericire pentru mine, nu mai pot face deplasarea. Tocmai azi am fost solicitat de tinichigiu să duc mașina mâine pentru a face ce trebuie; schimbat praguri, raze, vopsit, etc.
Rămâne pentru altă dată. Până atunci, "Micul Gigant" va primi altă înfățișare...
"Two things are infinite, the universe and human stupidity, and I’m not sure about the universe" - Albert Einstein

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori