Re: Bucuresti

#119
Salut, dupa multi ani o sa vin si eu sambata la intalnire , daca ma mai primiti :).
dar voi veni cu oarecare interes, dupa cum stiti multi dintre voi m-am ocupat in trecut de dezmembrari matiz, acum mi-au ramas o groaza de piese pe care nu am timp sa le vand la bucata, asa ca m-am gandit sa le bag intr-o masina mai mare(decat matizul) si sa le a duc la intalnire.
deci daca doriti voi veni cu piese, subansambluri, etc.. preturile vor fi: "sa scap de ele"
pe pagina mea de vanzari am sa pun niste poze facute atunci cand le-am dus in boxa unde sunt si acum, ca sa va faceti o idee de ce piese mai am

sper sa nu deranjez in vre-un fel cu initiativa mea
multumesc
inteleptul invata de la toti, mediocrul din experienta proprie, numai prostul le stie pe toate

Re: Bucuresti

#122
Buna ziua!
Tocmai ce m-am inregistrat pe acest forum, de 3 saptamani "pedalez" un Matiz 2008 E3 si m-am gandit sa cunosc mai multi posesori de Matiz, *scuze pentru off-topic* cand este urmatoarea intalnire a clubului, eventual ora locatia ?
Multumesc !

Re: Bucuresti

#124
cristiradu scrie:
06 Apr 2017, 16:59
Buna ziua!
Tocmai ce m-am inregistrat pe acest forum, de 3 saptamani "pedalez" un Matiz 2008 E3 si m-am gandit sa cunosc mai multi posesori de Matiz, *scuze pentru off-topic* cand este urmatoarea intalnire a clubului, eventual ora locatia ?
Multumesc !
Salutare. Chiar in prima postare a acestui topic gasesti informatii despre locatia si data intalnirilor MC. Esti binevenit la intalniri, e bine sa aduci cu tine seminte, cola si caterinca. De asemenea, ar fi bine sa postezi si la topicul de prezentare al masinilor, pentru a sti si noi cu cine stam de vorba..... si ce ai facut pe la masina.
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron