Iasi

#1
asa e laurentiu..sa speram totusi ca vom avea din nou intalnirile alea de altadata...

iar tipu care nu e pe forum ..va fi dar are un tun de bass imens in portbagaj

te asteptam cu drag colegu de la bt...sa-ti dam si un stiker..
intalnire cu succes...zic eu..si cu cateva poze...
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Ultima oară modificat 06 Sep 2015, 07:34 de către Mustang, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Te rog sa folosesti functia "Modifica" atunci cand vrei sa aduci o completare la postul tau, daca nu a mai scris nimeni dupa tine.

Re: Intalniri Iasi

#2
Gata si intalnirea asta. Bilant: 5 membri,4masini:3 Matizuri+ un Golf GTI.
Urmatoare intalnire va fi duminica,19 august. Ne adunam in parcarea Facultatii de Chimie intre 18.00 si 19.00 dupa care mergem la "iarba verde" (bulevardul Rosetti ).
Pentru detalii,confirmari sau in cazul in care intarziati contactati-l pe Dan:0754661886. Daca puteti aduce cate ceva nu ne suparam. :D :lol:
Poze de azi:
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Re: Intalniri Iasi

#4
Prima intalnire pe anul asta! Bilant: 4 masini(una mai murdara ca cealalta), 5 oameni si 2.5 ore de buna dispozitie :D
Mentinem traditia si urmatoarea intalnire va fi peste 2 saptamani dar avem de ales:
1. Pastram locatia(facultatea de chimie) si mutam intalnirea la 5.00 sau
2. Mergem in grup la Era. In weekend-ul 13-14 se organizeaza prima etapa din Campionatul national de drift in parcarea de la Era . Biletul este 15 lei pentru o singura zi.
Programul zilei de Duminica 14 Aprilie:
08:00 – 09:00 Briefing + Antrenamente Debutanti
09:00 – 11:00 Antrenamente
11:30 – 13:30 Calificari
13:30 – 14:30 Pauza
14:30 – 18:00 Concurs drift
18:00 – Ceremonie premiere Runda 1
Din proprie experienta stiu ca se va termina in jurul orei 17.00.
Va rog pe toti cei care vor vina la intalniri sa-si exprime optiunea.
Personal aleg varinta 1 ,pentru ca am incercat si anul trecut sa fac acelasi lucru(intrarea era gratis) si nu a venit nimeni. Asa, dupa ce se termina concursul vin la intalnirea de la Chimie. Daca mai sunt persoane care vor sa faca acelasi lucru ca si mine ,va las un numar de telefon(PM) si poate ne vedem si la Era pentru o mini-intalnire .
Cateva poze:(n-am apucat sa-i pozez si masina lui Mario)
Imagine

Imagine

Imagine

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

cron