Re: Tinichigerie Bucuresti

#63
Am 200 de poze din timpul lucrarilor, deci daca cineva vrea sa vada cum s-a lucrat pe anumite elemente, atasez poze cu mare placere. Acum sper ca si userul care zicea ca primul meu mesaj a fost "la comanda" este lamurit. Din punctul meu de vedere masina nu este inca terminata, urmand sa deschid un topic de prezentare abia cand voi ajunge in faza in care-mi doresc. Pe partea de mecanica lucrez cu tudor777tudor, de care sunt foarte multumit si ca o scurta paranteza, vreau sa spun ca am ajuns la Tudor la recomandarea lui Adi desi ei nu se cunosc unul cu celalalt. Cred ca asta spune foarte multe despre ce fel de om este Adi. Deci BIG LIKE pentru astfel de oameni cu asa caracter, in astfel de vremuri !!!

Re: Tinichigerie Bucuresti

#69
Scuze Mustang,

Pe viitor am sa fiu mai atent, de fapt am fost derutat pt ca a trebuit sa pun fiecare poza in parte. Tu zici doar sa le pun pe toate in acelasi mesaj. Nu exista si o varianta sa poata fi atasate mai multe poze deodata?

Re: Tinichigerie Bucuresti

#70
Salut,

Pe siteul imageshack sau unde le-ai urcat, poti selecta toate pozele pe care vrei. El iti face un upload pe serverul lor si iti ofera linkurile pentru fiecare poza in parte. Tu trebuie sa copiezi fiecare link in parte in mesajul (singurul mesaj) pe care vrei sa il postezi. Acum tu ai pus cate un mesaj pentru fiecare poza in parte si din cauza asta, apare ca ai postat x mesaje aici.

Alta solutie nu exista pentru userii free. Cei care pot atasa poze pe forum, din prima, fara site-uri intermediare de gazduire, sunt Membri MatizClub premium, care au achitat o suma pentru hostarea siteului.

Daca ai nelamuriri in continuare cu privire la postarea pozelor, iti stau la dispozitie prin mesageria privata.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Re: Tinichigerie Bucuresti

#72
Am bagat si eu masina la Adi. Foarte multumit de interactiunea cu el si de munca depusa. La mine are o lucrare destul de ampla: praguri, intarituri praguri, aripi si contraaripi spate, cateva petice in podea, panou spate. Voi pune poze cu pasii operatiunii de indata ce primesc pozele de la el :).
ex Daewoo Matiz SE 1999

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator