Fibra de sticla

#1
salut tuturor,
De cateva zile am luat un virus (febra) si pana nu fac cu mana mea nu o sa-mi traca.
este vorba de incinta subwoofer polita spate si fete de usi fata modificate cu fibra de sticla (rasina) , acum dupa ce am studiat tot felul de teorii si un numar de clipuri destul de mare incat sa adorm in fata calulatorului m-am deis sa ma apuc de treaba .
ceea ce doresc de la voi daca se poate este sa ma indrumati catre un magazin/furnizor de materiale neesare adica rasina si intaritor ,de restul se face rost foarte usor.....

Astept cu nerabdare ideeile voastre si sugestiile pe acest plan, sunt deschis la noi ideei ,
multumesc frumos, Stefan.
Niciodata nu urcam atat de sus ca atunci cand nu stim unde mergem ...
.. stefanuc2009

Re: Fibra de sticla

#2
Polydis... -> e undeva pe la aerogarii... biruintei cred... cauta pe http://www.polidys.ro

Eu am dat 15 lei pe 1L Rasina... 1L cred ca iti ajunge pentru polita.. complet custom.. fa-ti o idee

TE AVERTIZEZ... daca vrei ceva calumea, pregateste-te cu MUNTI, de rabdare, cu bani destui si nu te opri pana nu obti rezultatul dorit... o sa smirgheluiesti pana o sa-ti vina rau... cel mai simplu, este sa il imbraci apoi in piele sintetica... e 25lei m2, si e cea mai simpla cale de urmat... eu asa o sa fac la consola de mijloc... nu mai imi trebuie smirghel cate zile oi mai trai eu...

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron