lupe faruri

#1
Dragii mei matizari gata m-am hotarat vreau sa imi pun lupe in faruri numai ca nu stiu ce lupe ar merge pe farurile de matiz... Voi ce spuneti? Rugamintea mea este sa imi raspundeti doar daca stiti exact despre ce este vorba nu de alta dar nu as vrea sa dau banii pe ceva ce nu pot folosi

Re: lupe faruri

#2
....sa iti pui lupe in faruri, in traducere sa desfaci farul si sa il modifici? Nu e contrar legii? Intreb....si apoipe ce drumuri intunecoase ai putea merge ca sa ai nevoie de lupele pe care vrei sa le pui?...si cu ce viteza? Personal cred ca Matiz este o masinuta extrem de echilibrata daca o foloseste in scopul si la parametrii proiectati. Apoi stim cu totii ca improvizatiile in cele mai multe cazuri nu prea tin, insa fiecare cu gusturile lui.

Bafta maxima!
Respect!...pentru ca imi pasa.

Re: lupe faruri

#3
Sincer am vazut cateva Matiz-uri cu lupe si arata super marfa personal le-as pune doar pt aspect nu pt ca nu as avea lumini nu de alta dar are matizul niste faruri de ii faci radiografie celui din fata ta daca ii dai un flash

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori