Re: Deschidere electrica portbagaj

#16
Trak-X scrie:Si eu am renuntat la butuc. Si cred ca in momentul in care o sa fac tinichigeria o scot cu totul si o astup. Se vede si mai bine si raman doar cu deschiderea din buton si alarma.
scuze de offtopic

salut.
cand ne putem vedea trak... poate ma ajuti si pe mine cu alarma aia nebuna :lol: eu pot oricand ... conteaza cand ai tu timp :roll:
da-mi pm sa nu mai facem offtopic :oops:
i hate the cops ;)

Re: Deschidere electrica portbagaj

#17
alin scrie:dar daca ramai fara baterie cum mai deschizi porbagajul? :lol:
Daca ramai fara baterie de ce mai ai nevoie de portbagaj? Simplu.. intri prin masina, dai rabatezi bancheta si tragi de tija... in maxim 1 minut l-ai deschis, am spus mai sus putin, in caz ca se strica motorasu, cum il deschizi, e acelasi lucru cu a ramane fara baterie..

Re: Deschidere electrica portbagaj

#19
Mustang scrie:Confirm spusele lui Bulanu.
Trebuie tras de o parghie micuta si se deschide mecanic, din interior.

Da, oricum cazurile vor fi foarte rare, cand vei ramane fara baterie, sau ti se va strica actuatorul... eu de 1 an de zile am fost nevoit o singura data sa desfac prin interior, sa dau bancheta la o parte, din cauza bass-ului, papucii de la actuator, s-au desfacut...a trebuit sa-i conectez inapoi si sa mearga brici de atunci, nu mai au moarte... i-am cositorit :))

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori