Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#13
vamesu scrie:Sigur vreau si eu, mersi frumos Cristi pentru anticipare
Pai daca stau bine sa ma gandesc, eu ti-am adus toate 3 calendarele, in drumul meu catre Dragasani sau Satu Mare :) Si lui Laur i-am dus un calendar, mi se pare ca si pe la Valcea am dus unul :) Io este agentul de la firma de curierat... Daca ajunge sa se materializeze treaba si inainte de Craciun, tot eu ti-l aduc si pe asta...
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."
Fişiere ataşate
IMG_20131224_202054.jpg
Calendarul de pe 2014.... in drum spre Dragasani
IMG_20141218_205828.jpg
Calendarul pe 2015, intalnire in benzinaria dinainte de podul de la Bascov. A fost o ceata de nu vedeai la 20 de metri

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#14
1. Mustang
2. Tudor
3. Mailander
4. Sorin Dobanici (Maseluta)
5. Razvan Nicusor
6. Vasy Vamesu
7. Adrian Guschevici
8. Emil


Trimis de pe al meu SM-G357FZ folosind Tapatalk
B-60-TYZ

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#17
Cam astia cred ca suntem cei care ne-am abonat.... acum, sincer, mai exista posibilitatea atasarii in paginile lipsa a unor fotografii de grup (gen Pitesti sau ceva de la Pustnicu). Va ganditi voi, oricum eu nu voi lua doar un singur calendar...
"Educația este ca erecția. Dacă o ai se vede."

Re: Calendare 2016 - Topic discutii

#18
Din 4 in 4 luni putem insera un colaj de catre 3 masini, dar doar cu masinile care sunt deja prezente in calendar, insa cu alte fotografii.
Imagini de grup vom pune la coperta, daca e.

Mailander, poti lua legatura cu Liviu pentru a ne face o oferta pentru cati suntem (+/- calendarele suplimentare pe care le pot cere baietii)?

Maine seara se va finaliza lista. Cine doreste sa se mai inscrie e asteptat la intalnire si e rugat sa puna un post aici.
Regulament forum Matiz-Club.ro
Stickere Matiz-Club.ro
Calendare Matiz-Club.ro

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron